I pavendosur

Futboll

I pavendosur

Më: 29 janar 2022 Në ora: 12:33
Paul Pogba

Njëherë do të largohet, njëherë do të qëndrojë.

Paul Pogba ende nuk ka marre një vendim përfundimtar për të ardhmen.

Ai është në vitin e fundit të kontratës me djajtë e kuq dhe ende se ka rinovuar atë.

Është raportuar se dëshiron një aventurë të re, me Realin dhe Parisin që janë seriozisht të interesuara për shërbimet e francezit.

Megjithatë, në Angli raportohet se Paul Pogba mund të ndërrojë mendje dhe të qëndrojë, nëse Man United vendos ta mbajë trajnerin, Ralf Rangnick.

Atij i pëlqen puna që po bën Rangnick dhe mund të bindet që të vazhdojë qëndrimin në Old Trafford.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat