Onana i bashkohet Interit

Futboll

Onana i bashkohet Interit

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 16:55
Onana i bashkohet Interit

Andre Onana është përforcimi i radhës i Interit.

Klubi italian ka njoftuar këtë të premte për arritjen e marrëveshjes me portierin nga Kameruni.

Onana me “Nerazzurrët” ka nënshkruar kontratë afatgjate, të vlefshme deri më 30 qershor 2027.

26-vjeçari te Interi ka kaluar si lojtar i lirë. Ai nga viti 2015 ishte pjesë e Ajaxit.

Para kalimit te klubi holandez, Andre Onana ka qenë pjesë e ekipeve të reja të Barcelonës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat