Çmenduria e fundit e Van Gaal

Futboll

Çmenduria e fundit e Van Gaal

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 14:47
Çmenduria e fundit e Van Gaal

Botërorë e Europinë gjatë gjithë jetës së tij i ka parë nga televizori pranë familjes, por jeta e Remko Pasveer mori një rrjedhë tjetër kur Van Gaal e grumbulloi atë në kombëtare.

Portieri 38-vjeçar, pjesë e Ajax, ishte befasia e listës për dy ndeshjet e fundit të Nations League në të cilat ai luajti titullar dhe nuk pësoi asnjë gol.

Karriere e tij ka arritur kulmin në perëndim.

“Ka shumë arsye, por unë do të them një. Si mund të presim 50 mijë persona çdo gjashtë ditë, derisa punimet vazhdojnë?”, tha Scaroni, përcjell lajmi.net.

“Është e rrezikshme dhe e pamundur. Tjerat klube bëjnë kështu sepse janë vetëm dhe kanë mundësi të luajnë diku tjetër”, shtoi ai.

Milan dhe Inter po bëjnë përgatitjet që të nisin ndërtimin e stadiumit të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat