Befason

Futboll

Befason

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 23:31
Markus Turam

Markus Turam u shndërrua në hero mbrëmjen e sotme teksa shënoi golin e fitores në triumfin 1-0 që Interi regjistroi në shtëpi ndaj Benfikës. 

Sulmuesi 26-vjeçar bëhet futbollisti i tretë francez që shënon një gol në një ndeshje Champions-i për Interit, pas mesfushorit Patrik

Viera i cili gjeti rrugën e rrjetës në vitin 2006 kundër Bajernit dhe sulmuesi Juri Xhorkaef në vitit 1998 kundër austriakëve të Shtrum Graz. 

Falë paraqitjeve të shkëlqyera, francezi po shndërrohet në një protagonist te skuadra e Inzagit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat