​Ngjarjet e ditës 3 tetor

Kosova

​Ngjarjet e ditës 3 tetor

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 00:26
Foto ilustrim

Lëvizja Popullore e Kosovës shënon 30 vjetorin e mbledhjes së tretë të LPRK-së. (Instituti i Historisë, ora 11:00

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga Aleanca Kosova e Re, Gëzim Mehmeti viziton fabrikën “Era” (Fshati Keqekollë, ora 11:00)

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga Aleanca Kosova e Re, Gëzim Mehmeti, viziton fermerët e fshatit Prapashticë( Ora 12:30)

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga Aleanca Kosova e Re, Gëzim Mehmeti, shpalos programin e tij politik para banorëve të fshatit Ballaban. (Te shtëpia e Xhemajl Halitit, Ballaban, ora 14:30)

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga Aleanca Kosova e Re, Gëzim Mehmeti, shpalos programin e tij politik para banorëve të fshatit Koliq. (Afër Villa Lisi, Koliq, ora 17:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat