​Digjet çatia e objektit të ish-kooperativës bujqësore

Kronikë e zezë

​Digjet çatia e objektit të ish-kooperativës bujqësore

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë çatia e objektit të ish-koperativës bujqësore në fshatin Magure të Lipjanit.

Njësit relevante dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Rasti vazhdon të hetohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat