Nusja e bën llom kunatin e saj në Viti

Kronikë e zezë

Nusja e bën llom kunatin e saj në Viti

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 09:24
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur ditën e premte në Viti.

Policia bën të ditur se një grua ka sulmuar fizikisht kunatin e saj.

Rasti ka ndodhur rreth orës 10:30.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka sulmuar fizikisht kunatin e saj viktimën mashkull kosovar. Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, pasi intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat