Diku në botë

Kultura

Diku në botë

Nga: Ali Podrimja Më: 21 korrik 2021 Në ora: 09:10
Ali Podrimja

Po qe se nuk të shkruaj

miku im i dashur dhe

Po qe se nuk ma dëgjon zërin

Merr një karafil

E ma kërko varrin

Diku në botë

Se vajta pas Lumit…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat