Mahmet dhe Magbule Kurtani

Perkujtime

E diel, 24 tetor 2021

Mahmet dhe Magbule Kurtani

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 00:01
Mahmet dhe Magbule Kurtani

Krenohem me ju.

Ju përkujtoj me mall - djali Afrimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat