Shukrije Durmishi

Perkujtime

E diel, 23 janar 2022

Shukrije Durmishi

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 00:04
Shukrije Durmishi

Një vend bosh e ke lënë Nanë,

Vazhdimisht flasim për ty Nanë,

Jetojmë me kujtimet e këshillat tua Nanë.

Ah Nanë! Sa mall kemi për ty!

përher në zemrat tona Nanë!

Të përkujtoj me mall vajza Lindita me Kujtimin, nipat Ermali dhe Emili, mbesat Elina dhe Era

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat