Bardhyl Nebi Ajeti

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Bardhyl Nebi Ajeti

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:02
Bardhyl Ajeti

17 vite pa ty vëllau im i dashur Bardhyl.Që kur u largove nuk kam ndjerë gjë tjetër veq pikëllim.

Sa e gjatë është jeta pa ty, sa e trishtueshme.Atë ditë që shkove dielli nuk lindi më për neve, mbeti vetëm errësirë. Ende nuk e gjej veten të pangushlluar. Më mungon tmerrësisht.

Ti ishe gjithçka për mua. Më dhemb zemra për ty. Ti ishe drita e jetës sime. Nuk do të të harroj kurrë.

Me lot në sy: Motra Luljeta, dhëndri Zijadini, nipat Valdrini e Blendi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat