​Aksident në Shkodër, humb jetën 38-veçari

Shqipëria

​Aksident në Shkodër, humb jetën 38-veçari

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Hot të Malësisë së Madhe në Shqipëri.

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë pasi mjeti që drejtonte doli nga rruga.

Sipas policisë viktima me inicialet M.L. ka humbur kontrollin e mjetit tip “Opel”, e më pas ka dalë nga rruga duke marrë plagë të rënda, raporton TCh.

Për shkak të dëmtimeve të rënda, ai ka ndërruar jetë rrugës për në spital, përcjell KosovaPress.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat